Tesla, Cybertruck Modelinden İlham Aldığı Kedi Yatağını Satışa Çıkardı

Teknoloji dünyasının önde gelen ismi Elon Musk, her ne kadar araba satışı ve roket yapımıyla tanınıyor olsa da tuhaf ve ilginç ürünler piyasaya sürmeye yabancı değil. Musk, yıllardır beklenen Cybertruck aracın tasarımından ilham alarak kedi yatağı satışa çıkardı.

Markanın ilk ilginç ürün değil

Markanın teknolojide söz sahibi olmasının yanı sıra geçmişte de yine Cybertruck temalı bir bira şişesi, zombi istilasına karşı geliştirilen bir alev makinesi, yanık saç adlı parfüm ve düdük gibi değişik tarzda ürünleri müşterileriyle buluşturdu.

Tesla kedi yatağının özellikleri

15 kiloya kadar taşıma kapasitesi olan yatak, 56 x 41 x 25 cm boyutunda. Çok katmanlı nem geçirmeyen bir yapıya sahip olan ürün, şu an sadece Tesla’nın Çin web sayfasında 12 dolardan listelendi. Cybertruck temalı tasarım, demonte olarak müşterilerle bululuyor. Monte edildikten sonra ise iade edilmiyor.

Cybertruck ne zaman satışa çıkacak?

Otomobil dünyasının en heyecan verici araçlarından biri olması beklenen ve uzun yıllardır çıkması beklenen model hakkında Musk, geçtiğimiz aylarda otomobilin satışa sunulacağı tarih ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Cybertruck modelinin teslimatı için çalışmalarımızı hızlandırdık. Ancak seri üretimin 2024 yılından önce hızlanması olası görünmüyor.” ifadelerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x