İmamoğlu Sinop’ta konuştu: “O’nu 14 Mayıs’ta yollayacağız”

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ile birlikte Sinop’a gitti.

İmamoğlu’nu havalimanında; CHP Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, İl Başkanı Avukat İnan Savaş Yüksel, CHP aday adayları ile il ve ilçe örgütleri karşıladı.

Engin Altay ile birlikte Gerze’ye geçen İmamoğlu, burada halka hitap etti. Daha sonra Erfelek ilçesine geçen İBB Başkanı İmamooğlu, Musa Can Meydanı’nda Erfelek halkıyla buluştu.

“O’NU 14 MAYIS’TA YOLLAYACAĞIZ”

Ekrem İmamoğlu, 14 Mayıs’taki seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu. “O’nu 14 Mayıs’ta yollayacağız” diyen İmamoğlu, şunları kaydetti:

“Memleket tam da bugün, 31 Mart’ı 1 Nisan’a bağladığı gece; yapılan hukuksuzluklara 2019’da ‘dur’ dedi. Başta hile yapmaya kalktılar, milletimiz onlara büyük bir tokat attı. Yani bize ‘Kaybedenler Kulübü‘ diyorlardı, artık ‘Kazananlar Kulübüyüz’ biz. Milletçe kazanacağız. O işi biz 2019’da bitirdik. Akıllarını başlarından milletçe aldık, almaya da devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir