Fatih Altaylı: İktidar Tamer Karadağlı üzerinden mesaj veriyor, biat et, rahat et

Gazeteci Fatih Altaylı, Tamer Karadağlı‘nın Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olmasına yönelik tepkilere dikkat çekerek, “Ben ise bu atamanın tam da bu dönemin ruhuna uygun olduğunu düşünüyorum. İktidar Karadağlı üzerinden bir “biat” mesajı veriyor. “Biat et, rahat et. Makam mevkii kap, asla çok geç değildir” diyor. Ben ise bu atamaya şükrediyorum” diye yazdı.

Tamer Karadağlı’nın 31 yıllık meslek hayatında 6 oyunda rol aldığını kaydeden Altaylı, “Epey bir dizide oyunculuk yapmış. Televizyonda yarışma programı sunmuş. Seslendirme yapmış. Yani iyi kötü sahne tozu yutmuşluğu, epey bir kamera görmüşlüğü var.

Hayatında tiyatroya gitmediği halde, Kartal’daki malum okulu bitiren birini de atayabilirlerdi. Ne bekliyordunuz yani, Genco Erkal’ı atamasını mı! Şükredin halinize” ifadelerini kullandı.

Yazının tamamı

TIKLAYIN | Tamer Karadağlı’nın Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olmasına tepki yağdı; “Hangi eseri sahneledi ya da oynadı?”

TIKLAYIN | Tamer Karadağlı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’ne atandı, eski Erzurum Valisi Okay Memiş, AFAD Başkanı oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x