Emniyet müdüründen sonra şimdi de yağmacı komiser yardımcısı! Çantasından çıkanlar şok etti: Altın, döviz, elektronik cihazlar

Hatay’da deprem bölgesinde görevlendirilen Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Komiser Yardımcısı H. G.’nin görev saati dışında İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bekçi S.Ö. ile birlikte araçla enkaz bölgesine gittiği iddia edildi. Bir süre sonra da H.G. enkazdan aldığı çantayla bölgeden ayrıldı.

ÇANTANIN İÇİNDEN ÇIKANLAR ŞAŞIRTTI

BEKÇİ SERBEST BIRAKILDI

H.G. ve bekçi gözaltına alındı. Bekçi S.Ö., ifadesinde çantada ne olduğundan ve amirinin ne yaptığından bilgisinin olmadığını söyledi. Komiser Yardımcısı H.G. de bekçinin olayla ilgili bilgisinin olmadığını itiraf etti.

TUTUKLANDI

Komiser Yardımcısı H.G. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, bekçi ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

EMNİYET MÜDÜRÜ DE AÇIĞA ALINMIŞTI

Daha önce de Gaziantep’in Islahiye ilçesinde görevlendirilen 4’üncü Sınıf Emniyet Müdürü Yadigar I.’nın depremzedelere dağıtılan bazı yardım malzemelerini resmi otobüse yükleyip evine getirdiği ortaya çıkmış ve emniyet müdürü açığa alınmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir