Başakşehir Üniversiteler Tanıtım Eğitim Fuarı başlıyor

Başakşehir Belediyesi tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenecek fuarda kırktan fazla üniversite yer alacak. 2 gün sürecek fuarda binlerce öğrenci, gelecekleri için kariyer danışmanları ve eğitimcilerle bir araya gelecek.

Başakşehir Belediyesi, “Geleceğe Yolculuk Bu Fuarda” sloganıyla düzenleyeceği Başakşehir Üniversite Tanıtım ve Eğitim Fuarı (BÜTEF) ile üniversite adayı öğrencileri ve üniversiteleri sekizinci kez buluşturacak. Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilecek fuara kırktan fazla üniversite katılım sağlayacak. 13-14 Nisan tarihlerindeki iki günlük fuarda binlerce öğrenci, üniversiteler hakkında bilgi sahibi olmanın yanında kariyer danışmanları ve eğitimcilerle bir araya gelecek. Ayrıca fuarda Başakşehir Belediyesi’ne bağlı üniversite hazırlık merkezlerinin tanıtımı yapılacak. Merkezlere kayıtları yapılacak öğrenciler; YKS, konservatuar ve özel yetenek sınavlarına hazırlanma imkânı elde edecek.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek Başakşehir Üniversiteler Tanıtım ve Eğitim Fuarı’nın açılışında sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Tarih   : 13 Nisan Perşembe

Saat    : 10.00

Adres  : Başakşehir Kent Meydanı   

  Kayabaşı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı / Başakşehir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir